PROČ PIVNÍ NEBO VINNÉ KOUPELE?

Žijeme v uspěchané době plné stresu, napětí a shonu… příjemný rituál vířivých pivních či vinných koupelí v romantickém prostředí zámku v dřevěné modřínové kádi u zapálených svíček spojený s popíjením piva, které si při proceduře sami načepujete, nebo vína, které si sami vychutnáte přímo při koupeli, Vám alespoň na chvíli pomůže odpoutat se od problémů vypětí a starostí všedního dne.. Rituál je možno si zpříjemnit masáží zad a šíje teplými lávovými kameny.

PIVNÍ KOUPEL:

Perličková pivní koupel se solí s chmelovým extraktem, mandlovým olejem a obilnými výtažky s příměsí pivních kvasnic zlepšuje prokrvení, povzbuzuje látkovou výměnu a přispívá k uklidnění nervového systému. Díky chmelovému extraktu má navíc zvláčňující a zklidňující účinky na pokožku.

Pivní koupele byly pro své omlazující a regenerační účinky známy již ve starověku. Díky obsahu vitamínů B, chmelu a obilnému extraktu napomůže relaxační pivní lázeň zklidnění a regeneraci pokožky. Je navíc obohacena o výživovou složku s mandlovým olejem, která pokožku příjemně zvláční a zanechá sametově hebkou a svěží.

Po pivní koupeli si můžete dopřát masáž horkými lávovými kameny se 100% rostlinným pivním masážním olejem s chmelovým extraktem = jedná se o vysoce kvalitní masážní směs mandlového, hroznového, slunečnicového a meruňkového oleje obohacené o zklidňující a zvláčňující chmelový extrakt.

VINNÁ KOUPEL:

Perličková relaxační koupel se solí s vinným hroznovým olejem a révou s výtažky z pšenice přispívá k prokrvení pokožky, uvolnění napětí a stresu. Výtažek z vinné révy má zjemňující a zpevňující anticelulitidní účinky a zanechává pokožku jemnou a vláčnou.

Vinné koupele - První zmínky o víně pocházejí již z doby bronzové. Vědecké studie prokázaly, že víno je zdrojem unikátních přírodních antioxidantů - polyfenolů - ty účinně odbourávají volné radikály způsobující stárnutí pokožky a ztrátu elasticity. Zanechávají pleť hladkou, pružnou a jemnou a dokonce napomáhají v boji proti celulitidě. Vinná koupel je obohacena o víno a výtažek z pšenice, které ochraňují pokožku před ztrátou kožních lipidů a zanechávají ji hladkou a pružnou.

Po vinné koupeli doporučujeme masáž horkými lávovými kameny se 100% rostlinným vinným masážním olejem s cennými přírodními oleji = jedná se o vysoce kvalitní masážní směs hroznového, mandlového, slunečnicového a meruňkového oleje. Vinný masážní olej je navíc obohacen o unikátní anticelulitidní komplex z myrtové pryskyřice a mátového kořene.


CENÍK SLUŽEB

Pivní x vinná koupel pro 1 osobu
Celková doba procedury 1 hod
1.290,-
Pivní x vinná koupel pro 2 osoby v jedné kádi
Celková doba procedury 1,5 hod
1.590,-
Pivní x vinná koupel pro 2 osoby ve dvou kádích
Celková doba procedury 1,5 hod
1.890,-
Pivní x vinná koupel pro 1 osobu
včetně masáže lávovými kameny (20min)
Celková doba procedury 1,5 hod
1.590,-
Pivní x vinná koupel pro 2 osoby v jedné kádi
včetně masáže lávovými kameny (2x20min)
Celková doba procedury 2 hod
2.190,-
Pivní x vinná koupel pro 2 osoby ve dvou kádích
včetně masáže lávovými kameny (2x20min)
Celková doba procedury 2 hod
2.490,-
Pivní x vinná koupel pro 4 osoby ve dvou kádích
Celková doba procedury 2 hod
2.490,-
Cena zahrnuje:
- cca 45 minut perličkové koupele v dřevěné kádi
- cca 45 minut relaxace na lůžku
- konzumace piva x vína (dle druhu koupele) během procedury v neomezeném množství
- zapůjčení deky, prostěradla a ručníku

Ceny jsou uvedeny v Kč


GALERIE

Pro zvětšení - klikněte   Pro zvětšení - klikněte   Pro zvětšení - klikněte   Pro zvětšení - klikněte   Pro zvětšení - klikněte   Pro zvětšení - klikněte   Pro zvětšení - klikněte   Pro zvětšení - klikněte   Pro zvětšení - klikněte   Pro zvětšení - klikněte   Pro zvětšení - klikněte   Pro zvětšení - klikněte  


DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT

Nabízíme Vám možnost objednat si dárkové certifikáty na různé druhy našich služeb a udělat tak třeba radost Vašim blízkým nevšedním dárkem.

Dárkový certifikát je možno zhotovit přímo na jméno obdarovaného (např. pro novomanžele Novákovy, pro Tondu a Věrku a podobně).

Dárkový certifikát je možno poslat elektronicky v PDF souboru. Při zaslání dárkového certifikátu poštou bude k ceně připočteno poštovné v aktuální ceně služeb České pošty a.s.1. PIVNÍ NEBO VINNÁ KOUPEL PRO 1 OSOBU 1.290,-Kč objednat
2. PIVNÍ NEBO VINNÁ KOUPEL PRO 1 OSOBU S MASÁŽÍ 1.590,-Kč objednat
3. PIVNÍ NEBO VINNÁ KOUPEL PRO 2 OSOBY 1 KÁĎ 1.590,-Kč objednat
4. PIVNÍ NEBO VINNÁ KOUPEL PRO 2 OSOBY 1 KÁĎ S MASÁŽÍ 2.190,-Kč objednat
5. PIVNÍ NEBO VINNÁ KOUPEL PRO 2 OSOBY 2 KÁĎĚ 1.890,-Kč objednat
6. PIVNÍ NEBO VINNÁ KOUPEL PRO 2 OSOBY 2 KÁĎĚ S MASÁŽÍ 2.490,-Kč objednat

PLATNOST DÁRKOVÉHO CERTIFIKÁTU JE 3 ROKY


INFORMACE & AKTUALITYProvedené rezervace lze zrušit nejpozději den předem (sms, nebo tel. hovor), v případě pozdějšího zrušení nebo nedostavení se na proceduru dárkový certifikát propadá. Děkujeme za pochopení.
 

PROVOZNÍ DOBA

Pondělí 10.00 - 19.00 hod. (dle objednávek)

Úterý - Sobota 10.00 - 21.00 hod. (dle objednávek)

Neděle a státní svátky ZAVŘENO


Telefonické objednávky prosíme uskutečňovat mezi 10.00 a 19.00 hod. . Děkujeme za pochopení.

NA PROVOZOVNĚ MOŽNO PLATIT PLATEBNÍ KARTOU

VE VŠECH PROSTORECH ZÁMECKÝCH KOUPELÍ MOŽNOST WIFI PŘIPOJENÍUBYTOVÁNÍ

Nabízíme možnost ubytování v nově zrekonstruovaných apartmánech (5 min chůze od zámeckých koupelí).
viz www.apartmany-klimkovice.cz

UBYTOVÁNÍ V ZÁMECKÉM POKOJI:

Nabízíme možnost ubytování ve dvoulůžkovém zámeckém pokoji. FOTO POKOJE VIZ ZÁLOŽKA GALERIE.

Cena ubytování pro 2 osoby/noc ... 1.450,- Kč

Cena ubytování pro 2 osoby/noc v kombinaci s některou z koupelí ... 950,- Kč

V případě rezervace nebo objednávky dárkového certifikátu koupele s ubytováním přes webový formulář zadejte do pole DOTAZ text: " i s ubytováním" a k ceně procedury Vám bude připočtena cena 950,- Kč.KONTAKT

Zámek Klimkovice

Ul. Lidická 1

IČO: 00725404
email: info@zamecke-koupele-klimkovice.cz
tel: +420 605 902 832

Provozuje: Kateřina Solanská

MAPA


Doporučujeme také navštívit APARTMÁNY U SOLIŠŮ


  Domů   |  O nás   |  Ceník   |  Galerie   |  Rezervace   |  Dárkový certifikát   |  Aktuality   |  Ubytování   |  Kontakt